Mon-Pol przegrał w Łomiankach

Koszykarki Mon-Polu przegrały spotkanie z SMS-em PZKosz Łomianki 44:63. Jest to pierwsza porażka płockiego klubu w tym sezonie.

Mecz dobrze rozpoczął się dla naszych zawodniczek, które wygrały pierwszą kwartę 16:14. Problemy natomiast pojawiły się w drugiej części meczu. Tu nasze zawodniczki wyraźnie przegrały 7:22 i choć w trzeciej kwarcie starały się jeszcze walczyć (8:8), to ostatnią odsłonę tego spotkania znów przegrały. Czwarta kwarta zakończyła się wynikiem 13:19, a cały mecz 44:63.

SMS PZKosz Łomianki – Mon-Pol Płock 44:63 (14:16, 22:7, 8:8, 19:13)

Łomianki: Stankiewicz 25, Wajler 11, Naczk 5, Ossowska 4, Rembiszewska 1 oraz Bujniak 9, Grymek 8, Wołosiuk, Pyka, Sklepowicz, Gwarda, Makurat

Płock: Sikorska 11, Pytlarczyk 10, Ostrowska 5, Janas 2, Kutycka 2 oraz Blicharz 6, Trzeciak 4, Moszak 2, Wilamowska 2